Natura i zdrowie

Nowy rok. Nowe korzenie.

Nasza marka zmienia się w WIELKI sposób, a my dzielimy się naszym rozumowaniem w dzisiejszym poście. Produkty, które pokochaliście, Roots True Foods Superfood Smoothies, pozostaną dokładnie takie same, począwszy od sposobu ich wytwarzania, a skończywszy na składnikach, które wchodzą w ich skład. Zmienia się jednak nasza nazwa i ewoluuje nasza marka.

Roots True Foods LLC została założona w lipcu 2015 roku przez Tiffany Taylor, Raw Food Nutritionist, Holistic Health Coach, przedsiębiorcę, zapalonego jogina i żonę/mamę. Jej pasja do czystego odżywiania i wiedza na temat żywności pełnowartościowej i superfoods zainspirowały jej linię organicznych, gotowych do mieszania superfoods smoothies.

Od Roots True Foods do Blendtopii

Przygotowując się do wprowadzenia naszej linii smoothie na rynek krajowy w 2017 roku, zmienimy naszą nazwę i opakowanie. Dlaczego? Potrzebujemy nazwy, którą będziemy mogli posiąść. Prostej nazwy, która dokładnie odzwierciedla to, kim jesteśmy i co robimy. Blendtopia (blends + utopia) oznacza "doskonałe mieszanki".

W tworzenie każdej mieszanki smoothie wkładamy całe nasze serce i duszę. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy smoothie, które mają cel. Nauka stojąca za naszymi mieszankami jest tak samo ważna jak składniki, które się w nich znajdują!

Nasze nowe opakowania

Od poniedziałku, 13 lutego nasza strona internetowa zmieni się na blendtopiafoods.com i rozpocznie się nowy branding BLENDTOPIA. Adres URL naszego bloga pozostanie bez zmian, ale zmieni się branding. Będzie to okres przejściowy, więc niektóre sklepy i zamówienia internetowe mogą nadal otrzymywać opakowania Roots, ale okres przejściowy nie potrwa dłużej niż kilka miesięcy. Wszystkie nowe sklepy poza obszarem Nashville otrzymają opakowania Blendtopia natychmiast.

Oto krótki podgląd na zmianę opakowań.

Co czeka Blendtopię na horyzoncie?

  1. Ogólnokrajowa ekspansja detaliczna od wschodniego do zachodniego wybrzeża w 2017 roku.
  2. Począwszy od 1 kwietnia, będziemy oferować wysyłkę 5 DNI W TYGODNIU po jednej, płaskiej stawce za wysyłkę do CAŁEGO kontynentalnego USA.
  3. Będziemy pojawiać się w kawiarniach i hotelach butikowych poza Nashville, abyście mogli kupić smoothies Blendtopia w podróży.

Podziękowania od naszej założycielki

To dla nas ekscytujący czas i szczerze dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej dotychczasowej podróży! Miasto Nashville wspiera nas od pierwszego dnia i choć nasze korzenie sięgają głęboko na południe, nadszedł czas, aby się rozwinąć i poszerzyć horyzonty. Jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością Blendtopii!

"I nagle wiesz... Nadszedł czas, aby zacząć coś nowego i zaufać magii nowych początków".