Rodzaje wyciskarek

Hurom HP - wyciskarka dla wymagających

Osoby, które znają i cenią sobie serię Personal wyciskarek Hurom, z pewnością ucieszą się z modelu Hurom HP będącego reprezentantem drugiej generacji. Wolnoobrotowe urządzenie może spodobać się nawet bardzo wymagającym klientom poszukującym nie tylko stylowego designu, ale również wysokiej funkcjonalności i wydajności.

To również jeden z tych sprzętów, dla których nie ma takich wyzwań, którym nie da się sprostać. Hurom HP pomoże być wykorzystywana do przygotowywania klasycznych soków, jeśli jednak mamy na to ochotę, możemy wykorzystać ją do przygotowania mleka sojowego. Na uwagę zasługuje też jej kompaktowych rozmiar sprawiający, że może ona znaleźć zastosowanie w każdej kuchni nawet, jeśli brakuje nam w niej przestrzeni. Mamy do czynienia z rozwiązaniem, które jest dostępne w aż trzech wersjach kolorystycznych, możemy więc liczyć na to, że spełni oczekiwania nawet tych klientów, dla których estetyka i dobra prezencja nie jest wcale mniej istotna niż szeroki zakres zastosowań.

Nowoczesność i jakość

Istnieje wiele cech, które sprawiają, że wyciskarki Hurom są rozwiązaniami niepowtarzalnymi. Wspomniany już niebanalny design stoi na pierwszym miejscu, ogromne znaczenie ma jednak również kompaktowy i nowoczesny wygląd oraz obecność zaokrąglonych kształtów. Warta podkreślenia jest też oryginalna, pastelowa kolorystyka, która zrywa z kuchenną nudą tak typową dla wielu innych producentów wyciskarek.

Świeże soki z wyciskarki

Nie brakuje osób, które cenią sobie wyciskarki przede wszystkim dlatego, że mają w ich wypadku do czynienia z rozwiązaniami, które pozwalają na uzyskanie soku charakteryzującego się wieloma właściwościami odżywczymi. Tym razem również można mieć pewność, że będą w posiadaniu takiego rozwiązania.

Wartości odżywcze w soku

Gwarancję tego daje zastosowanie technologii wolnoobrotowej ze ślimakiem, który obraca się z prędkością 43 obrotów w ciągu minuty. Powolny proces wyciskania soku ręcznie jest imitowany z wyjątkową dokładnością, nie musimy więc obawiać się nie tylko utraty właściwości odżywczych, ale również tego, że zaraz po jego wyciśnięciu sok przestanie być świeży. Ponieważ mamy do czynienia z rozwiązaniem unikatowym, możemy liczyć nie tylko na jego dokładność, ale również trwałość.

Owoce i warzywa są wyciskane tak długo, aż będziemy mogli cieszyć się z ostatniej kropli uzyskanego w ten sposób soku, sama wyciskarka zaś może nam służyć przez długi czas. Nie brakuje też innowacji, które przyczyniają się do jej szybkiego czyszczenia, dzięki czemu mamy do czynienia z rozwiązaniem, którego chce się używać co dnia, bez obaw o konieczność utrzymania w czystości.