Zainwestuj w wyciskarkę

Dlaczego warto mieć wyciskarkę w domu?

Świeże soki z warzyw i owoców

Picie soków owocowych jest bardzo ważne dla naszego organizmu. Należy jednak pamiętać, że produkty kartonowe, które są oferowane w sklepach nie będą dobrym rozwiązaniem. Należy stawiać na soki domowe, najlepiej samodzielnie wyciskane.

Wyciskarka do soków

Wyciskarki do soków to urządzenia, które są coraz powszechniej dostępne i wypierają tradycyjne wirówki. Pozwalają one na przygotowywanie smacznych koktajli, które są witaminową bombą dla naszego organizmu. Takie sprzęty nie są tanie, ale warto w nie inwestować. Mamy ku temu kilka istotnych powodów.

Wyciskane soki to samo zdrowie

Wyciskarki dają nam możliwość przygotowywania soków, które charakteryzują się wyjątkową wartością odżywczą. Jest ona taka jak surowych warzyw czy owoców. Będzie tam wiele cennych dla naszego organizmu witamin oraz minerałów, a także ważne dla zdrowia enzymy. Praca urządzenia nie będzie powodować podnoszenia temperatury soku a to właśnie ona wpływa niekorzystnie na cenne składniki odżywcze.

Wyciskarka to urządzenie, które daje nam możliwość przygotowywania smacznych i zdrowych koktajli na bazie wszystkich warzyw i owoców oraz liściastych roślin. Z łatwością możemy sobie przygotowywać między innymi sok, w którym będzie znajdować się trawa jęczmienna, szpinak czy też kapusta.

Smaczne soki

Cicha i wydajna praca

Przyrządzanie soków z wirówek kojarzy się z dużym hałasem, natomiast w przypadku wyciskarki nie ma tego problemu, ponieważ urządzenie pracuje cicho i dlatego jest bardzo komfortowe. Dodatkowym atutem takiego urządzenia jest jego wyjątkowa wydajność z około 1,5 kg warzyw można przygotowywać litr soku. Jest on klarowny i nie będzie spieniony, dlatego będzie wyglądał niezwykle apetycznie.

Łatwość utrzymania w czystości

Za kupowaniem takiego urządzenia przemawiać będzie możliwość przygotowywania sobie doskonałych soków pełnych witamin i minerałów. Dodatkowo jest to sprzęt, który można łatwo myć. Jest to urządzenie, którego mycie będzie nam zajmował mniej czasu niż w przypadku wirówki, którą bardzo często będzie trudno umyć, ponieważ jest tam wiele takich elementów, których dokładne mycie stanowi problem tak jak sito z mikrootworami.